STOWARZYSZENIE METODY SOMAYOG, EDUKACJI I ROZWOJU

Ogłoszenie

Głos jako narzędzie wyrażania naszego potencjału


Termin: 8 grudzień 2018
Czas: 10:00- 13:00
Miejsce: Wrocław, ul.Pilczycka 102, Entalpia- BabiniecGłos jest jednym z najważniejszych sposobów wyrażania siebie, ale zazwyczaj nie czynimy z niego pełnego użytku. Nie znamy możliwości swojego głosu i obawiamy się go użyć. Tymczasem właściwie użyty głos jest nie tylko narzędziem komunikacji, ale też może poruszyć, zatrzymać lub uruchomić wydarzenia wokół nas. Wpływa na nasz nastrój i na emocje otoczenia. 

Na spotkaniu poznamy ćwiczenia emisji głosu, nauczymy się też, jak używać ciała i oddechu, by pomóc sobie w wydawaniu głosu. Zapraszamy szczególnie osoby, które odczuwają tremę podczas wystąpień publicznych oraz wszystkich, którzy poszukują nowych sposobów ekspresji.

Zajęcia prowadzi: Inga Schorowska, pierwsza nauczycielka metody Somayog w Polsce. Inga jest również magistrem rehabilitacji, nauczycielką Techniki Alexandra, certyfikowaną przez ATI. Wykłada Somayog i Technikę Alexandra na Studiach Technik Relaksacyjnych i Studiach Psychosomatycznych Praktyk Jogi na Wrocławskim AWF, szkoli trenerów metody Somayog.

Koszt: 100 zł / 3 godzinne warsztaty *
* dla członków Stowarzyszenia Metody Somayog zniżka 10 %

Zapisy:
Rezerwacja miejsca wiąże się z wpłatą zaliczki 50 zł do 30 listopada 2018 (liczba miejsc ograniczona).
Wpłaty proszę kierować na konto: Aleksandra Głowacka, Alior Bank: 27 2490 0005 0000 4000 3917 3587
(w tytule: imię i nazwisko, adres e-mail lub telefon, listopad )
Organizator: Aleksandra Głowacka, tel: 694-392-329, email: aleksandra.somayog@gmail.com

Uwaga!
Osoby mające poważne problemy zdrowotne prosimy o wcześniejszy kontakt z nauczycielką w celu upewnienia się czy forma warsztatu będzie dla nich odpowiednia.