STOWARZYSZENIE METODY SOMAYOG, EDUKACJI I ROZWOJU

Ogłoszenie

6.10.12

 

Pranayama. Techniki oddechowe na stres, emocje i dobre zdrowie.

Oddech jest scisle związany z naszymi emocjami. Zmieniając sposób oddychania możemy wpływać na nasze emocje, złagodzić lub całkowicie usunąć skutki stresu, a także odzyskać wewnętrzny spokój. Poprzez oddech dostarczamy energię do naszego systemu. Odpowiedni sposób oddychania może nas pobudzić, wyciszyć, rozgrzać lub wychłodzić, zmienić ciśnienie krwi lub wspomóc leczenie przeziębienia.

Na spotkaniu poznamy metody pracy z oddechem stosowane w sytuacjach stresowych, techniki energetyzujące, równoważące i wyciszające.

Zajęcia prowadzi: Inga Schorowska, pierwsza nauczycielka metody Somayog w Polsce. Inga jest również magistrem rehabilitacji, nauczycielką Techniki Alexandra, certyfikowaną przez ATI. Wykłada Somayog i Technikę Alexandra na Studiach Technik Relaksacyjnych i Studiach Psychosomatycznych Praktyk Jogi na Wrocławskim AWF, szkoli trenerów metody Somayog.

Miejsce: Wrocław, ul.Pilczycka 102, Entalpia- Babiniec

Koszt: 100 zł / 3 godzinne warsztaty *
* dla członków Stowarzyszenia Metody Somayog zniżka 10 %

Zapisy:
Rezerwacja miejsca wiąże się z wpłatą zaliczki 50 zł do 
1 października 2018 (liczba miejsc ograniczona).
Wpłaty proszę kierować na konto: Aleksandra Głowacka, Alior Bank: 61 2490 0005 0000 4000 1849 8395
(w tytule: imię i nazwisko, adres e-mail lub telefon, październik )
Organizator: Aleksandra Głowacka, tel: 694-392-329, email: aleksandra.somayog@gmail.com 

Uwaga!
Osoby mające poważne problemy zdrowotne prosimy o wcześniejszy kontakt z nauczycielką w celu upewnienia się czy forma warsztatu będzie dla nich odpowiednia.